• Detail firmy

VAŠSTAV, s.r.o.

Základní popis

Realizujeme zakázky pozemního stavitelství včetně revitalizace bytových domů od projektové dokumentace, inženýršké činnosti, eneretického auditu, rea

Adresa

Staňkova 103/18
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46964541
DIČ:  CZ46964541

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 211 866
Telefon: +420 541 211 819
Fax: +420 541 211 204
E-mail: vasstav@vasstav.cz
WWW: www.vasstav.cz

Kontaktní osoba

ing. Pavel Vašíček - Jednatel

ing. Petr Vašíček - Jednatel

Další firmy v oboru

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

AR projekt, s.r.o.

Projekční kancelář v Brně. Specializujeme se na zpracování územních plánů měst a obcí. Vypracováváme projektové dokumentace staveb pro územní řízení, zajišťujeme architektonické práce, urbanistické projekty včetně územních studií a regulačních plánů. Zabýváme se inženýrskou činností.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.