• Detail firmy

SPOLTISK s.r.o.

Adresa

Na rybníčku 387
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25004506
DIČ:  192-25004506
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Ofsetový tisk

OFSETOVÁ TISKÁRNA: - veškeré hospodářské tiskopisy - faktury a obchodní smlouvy - skripta pro VŠ a SŠ, brožury, katalogy

Kontaktní údaje

Fax: +420 485 113 100

Kontaktní osoba

Jiří Maťátko - Jednatel

Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.