• Detail firmy

B - TRADING spol. s r.o.

Základní popis

Společnost B-TRADING spol. s r. o., byla založena v roce 1994 v Brně pod názvem Balkan trading Brno a její hlavní aktivitou byl prodej a servis vysokozdvižných vozíků především značky BALKANCAR a DESTA.

Adresa

Bubeníčkova 9
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25321293
DIČ:  CZ25321293
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vysokozdvižné vozíky a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 311 283
Telefon: +420 545 218 766
Mobil: +420 603 429 760
Fax: +420 585 314 005
E-mail: olomouc@b-trading.cz
E-mail: brno@b-trading.cz
E-mail: hradec@b-trading.cz
WWW: www.b-trading.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Jiřík

Další firmy v oboru

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.