• Detail firmy

INTERNET STUDIO PROFIK s.r.o.

Základní popis

Realizace služeb v oblasti informačních technologií i systémů. Nabídka správy sítí, VoIP řešení, internetového připojení a poradenství. Nabídka webhostingových služeb.

Adresa

Staropramenná 16
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26710340

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 315 688

Kontaktní osoba

Tomáš Korn - Jednatel

Telefon: +420 222 740 440

Ondřej Fischer - Obchodní ředitel

Mobil: +420 777 776 348
Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.