• Detail firmy

PSZ STAVIVA s.r.o.

Adresa

Švihovská 19
301 48 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25225847
DIČ:  CZ25225847
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Malta, suchá malta

Kontaktní údaje

Fax: +420 377 012 076
E-mail: pszplzen@iol.cz

Kontaktní osoba

ing. Josef Kohout - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STEATIT,s.r.o

Nabízíme výrobu a dodávku technické a elektrotechnické keramiky. Používáme technologii suchého a polosuchého lisování nebo technologii tažení. V našem sortimentu naleznete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky aj.

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.