• Detail firmy

ING. ONDŘEJ MARŠALSKÝ - DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE

Základní popis

Firma MARSHAL-CZ s.r.o. výroba a prodej dřevoobráběcích strojů, byla založena již na sklonku roku 1989. Od té doby vyvíjela svůj program od jednoduchých mechanicky ovládaných strojů až po elektricky a numericky řízené pracovní automaty.

Adresa

Krnovská 5
793 95 Město Albrechtice

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12668745
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dřevoobráběcí stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 652 233
E-mail: info@marshal-cz.cz
WWW: www.marshal-cz.cz

Kontaktní osoba

ing. Ondřej Maršalský - Majitel

Dana Maršalská - Jednatel

Mobil: 603 517 048
Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.

TM - tools, s.r.o.

Prodej elektrického ručního a akumulátorového nářadí, laserového dálkoměru, zahradního nářadí, lesní i zahradní techniky, ochranných pomůcek, bubnových sekaček či pracovního nářadí. Nabídka pronájmu stavebního nářadí. Poskytování záručního i pozáručního servisu značek BOSCH, DOLMAR, DREMEL, FIAC, GARDENA, MAKITA, SDMO, SKIL, STIHL a VIKING.

JERRY JAR s.r.o.

Vyrábíme univerzální rotační sušárny o výkonu 400 až 1 200 kg úsušku za hodinu. Sušárny dodáváme buď samostatně nebo jako investiční celek (včetně lisů). Zařízení jsme schopni dodat jako investiční celek včetně strojů vyrábějící pelety a brikety. Sušárny se používají k sušení pilin. Lze je upravit i k sušení rašeliny, písků, zelené hmoty apod.