• Detail firmy

V.K.P.M., spol. s r.o.

Základní popis

Dodáváme kvalitní dřevěný nábytek jednoduchých linií, originální nábytek zámeckého typu i pestrobarevný nábytek určený pro ty nejmenší a nábytek z masivu. Židle, TV stolky, šatní skříně, stoly, postele, pohovky, křesla, konferenční stolky, komody.

Adresa

Lazecká 173/39
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47972386
DIČ:  CZ47972386

Výrobky, činnosti

Dřevěný nábytek

Provozujeme eshop s dřevěným nábytkem. V naší nabídce najdete židle, stoly, skříně, dětské pokoje, holandský nábytek a nábytek zámeckého typu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 353 427
Mobil: +420 602 550 361
Fax: 585 353 427
E-mail: info@drevenynabyteksirius.cz
WWW: www.drevenynabyteksirius.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Petr Matouš - Jednatel

Michaela Matoušová

Telefon: 776 577 455
E-mail: info@drevenynabyteksirius.cz
Další firmy v oboru

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.