• Detail firmy

ATLANTIS KUČERA

Základní popis

Nabídka bazénů zahradních, interiérových, soukromých a veřejných. Prodej veškerého příslušenství a zastřešení bazénů.

Adresa

B. Němcové 148
570 01 Litomyšl

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60121661
DIČ:  264-7103223501

Výrobky, činnosti

Bazény na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 614 881
Mobil: +420 603 492 698
E-mail: atlantis@lit.cz
E-mail: info@atlantis-bazeny.cz
WWW: www.atlantis.lit.cz
WWW: www.atlantis-bazeny.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kučera

Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!