• Detail firmy

GSM PARTNER a.s.

Základní popis

Glocal Consulting, a.s. působí jako "business angel" a aktivně vyhledává "startup" projekty v oblasti služeb, reklamy a internetu.

Adresa

Sokolovská 95
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25775189
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

projekty v oblasti služeb, reklamy a internetu.

Glocal Consulting, a.s. působí jako "business angel" a aktivně vyhledává "startup" projekty v oblasti služeb, reklamy a internetu.

Kontaktní údaje

E-mail: www.gsmpartner.cz
E-mail: info@gsmpartner.cz
WWW: www.gsmpartner.cz
Další firmy v oboru

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.