• Detail firmy

CM security system, s.r.o.

Základní popis

Provádíme projekce, dodávky, montáže, revize a servisy zabezpečovacích a slaboproudých systémů - el. zabezpečovací systémy, el. požární signalizace, kamerové systémy,

Adresa

B.Němcové 29
388 01 Blatná

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15889599
DIČ:  CZ15889599
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Průmyslová televize

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 423 539
Telefon: +420 383 423 319
Fax: +420 383 423 319
E-mail: cm-sec@cm-sec.cz
E-mail: masin@cm-sec.cz
WWW: www.cm-sec.cz

Kontaktní osoba

ing. Vladimír Mašín - Jednatel

Další firmy v oboru

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

KELCOM - INTERNATIONAL s.r.o. Vodňany

Poskytujeme komplexní služby v oblasti technické ochrany majetku a osob, konkrétně zabezpečení domů, bytů, administrativních budov, výrobních závodů či skladových prostor apod. Specializujeme se na dodávky a montáž elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Více informací o nabízených produktech a službách naleznete na našich webových stránkách.