• Detail firmy

ERICH SLUPETZKY s.r.o.

Adresa

Litvínovická silnice 5
371 21 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46682350
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Stavební hmoty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 203 625
E-mail: slupetzkycb@iol.cz
WWW: www.slupetzky.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kolář - Jednatel

Další firmy v oboru

DK TRADE s.r.o.

Specializujeme se na vše, co nějak souvisí s péčí o exteriérové i interiérové výrobky ze dřeva. Nabízíme potřeby k jejich ošetřování, údržbě i natírání a samozřejmostí je také fundovaný poradenský servis. Dodáváme laky, lazury, mořidla, brusný materiál (kotouče, pásy, lamely), lepidla (dispersní, epoxidové, polyuretanové, vteřinové) aj. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

STYL - výrobní družstvo knoflíkářů

Výroba a prodej knoflíků, spon, koncovek, brzdiček a dalších oděvních doplňků a zpracování plastických hmot technologií vstřikování. Výroba plaket s motivy dle zadání zákazníka pro různé společenské, kulturní a sportovní akce.