• Detail firmy

Jaroslav Sedláček - SDRUP-SEDO

Adresa

Na Hrázi 2181/27
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12668320
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  12

Výrobky, činnosti

Prodej nákladních automobilů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 614 491
Mobil: +420 602 773 781

Kontaktní osoba

Jaroslav Sedláček

Pobočky

Rostislav Sedláček - SDRUP-SEDO
Hlubčická 175
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

Jan Cielecký AUTODOPRAVA

Dodáváme sypký stavební materiál - praný nebo zahradní kačírek, bludné balvany, žulu, valouny, vápenec apod. Nabízíme služby sklápěcí nákladní dopravy a také komplexní opravárenskou činnost pro nákladní vozidla. Zajišťujeme prodej repasovaných náhradních dílů, především repasovaných hydraulických čerpadel. Nabízíme dekorační kamenivo v různých variantách a také palivové dříví a uhlí.