• Detail firmy

CENSPOL s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme modely a makety strojů, zařízení, staveb, areálů, architektonické modely, plastické mapy, kinetické panely, trenažéry, apod. Vše vyrábíme na zakázku, podle potřeb a dokumentace zákazníka. Modely a makety vyrábíme statické, kinetické, atd.

Adresa

Kozinova 1138
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62966154
DIČ:  CZ62966154

Výrobky, činnosti

Mapy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 604 074
Mobil: +420 602 330 379
E-mail: makety.censpol@iol.cz
WWW: www.censpol.cz

Kontaktní osoba

Petr Čeněk - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Atypická kovovýroba - zajišťujeme kovovýrobu a realizace exteriérových i interiérových prvků z oceli, nerezu, kamene či skla. Poskytujeme inženýrskou a poradenskou činnost v zámečnictví.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.