• Detail firmy

MONTIS CZ s r.o.

Základní popis

Výroba a prodej reklamních zastiňovacích systémů. Stínící technika, signmaking a reklamní předměty.

Adresa

Moravská 2715/61
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25583395

Výrobky, činnosti

Reklamní tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 334 591
E-mail: markyzy@markyzy.net
E-mail: montis@montis.cz
WWW: www.montis.cz

Kontaktní osoba

Ing. PETR NEUDECKER - Jednatel

Ing. ANNA NEUDECKEROVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.