• Detail firmy

qp.cz, s.r.o.

Základní popis

Podpora prodeje a spojený servis. Zpracování kompletní prezentace firmy. Nabídka tisku, gravírování, pískování a 3D zpracování.

Adresa

Lessnerova 264
109 00 Praha 10 - Petrovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25757857
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Podpora prodeje a spojený servis

Podpora prodeje a spojený servis. Zpracování kompletní prezentace firmy. Nabídka tisku, gravírování, pískování a 3D zpracování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 962 325
Mobil: +420 602 614 635
Fax: +420 271 962 345
E-mail: nscom@nscom.cz
WWW: www.nscom.cz

Kontaktní osoba

David Bodeček - Jednatel

Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.