• Detail firmy

Vladimír ROČEK

Základní popis

Zabýváme se pokládkou a prodejem kvalitních českých i zahraničních podlahových krytin a stavební chemie.Dále nabízíme kompletní přípravu povrchů pro pokládku. Samozřejmostí je odborná pomoc s návrhem realizace, samotná montáž.

Adresa

Ohrada 365
277 16 Všetaty

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61283614
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podlahové krytiny.

- pokládka a prodej

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 328 609
E-mail: vladimir.rocek@raz-dva.cz
WWW: www.podlahy-rocek.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme schody, schodiště, zábradlí, kuchyňské linky, vestavěné skříně, vestavěné šatní skříně, interiérové masivní dveře, kancelářský nábytek, dřevěné altány, stání pergoly, zakázkový dětský nábytek, dřevěné ploty a vrata, eurookna, eurodveře, nábytek do ložnice a mnoho dalšího.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.