• Detail firmy

Vladimír ROČEK

Základní popis

Zabýváme se pokládkou a prodejem kvalitních českých i zahraničních podlahových krytin a stavební chemie.Dále nabízíme kompletní přípravu povrchů pro pokládku. Samozřejmostí je odborná pomoc s návrhem realizace, samotná montáž.

Adresa

Ohrada 365
277 16 Všetaty

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61283614
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podlahové krytiny.

- pokládka a prodej

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 328 609
E-mail: vladimir.rocek@raz-dva.cz
WWW: www.podlahy-rocek.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PODLAHY OCHOTNÝ

Naše rodinná firma s 20-ti letými zkušenostmi zajišťuje prodej a montáž podlahových krytin a podlahové chemie pro Prahu, Střední a Jižní Čechy.Nabízíme prodej a pokládku veškerých podlahových krytin. Zaměřujeme se na laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, PVC, korky, antistatické podlahy a vinyl.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.