• Detail firmy

AQUA BRUSH s.r.o.

Základní popis

Výroba kartáčnických výrobků.

Adresa

Radonice 63
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45348308
DIČ:  118-45348308
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  18

Výrobky, činnosti

Výroba kartáčnických výrobků.

Kontaktní údaje

Fax: +420 379 722 916
E-mail: aquabrush@iol.cz
Další firmy v oboru

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.