• Detail firmy

Jaroslav Bečvář

Základní popis

Prodáváme,opravujeme a servisujeme tyto zvedáky a zařízení: hydraulické,elektrohydraulické a elektromechanické kanálové, jámové zvedáky, dvousloupové a plošinové zvedáky.

Adresa

V Brance 1707
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43818439

Výrobky, činnosti

Hydraulické zvedáky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 533 982
Fax: +420 565 535 258
WWW: www.becvarhumpolec.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Bečvář - Majitel

Mobil: +420 602 738 447
E-mail: becvar@becvarhumpolec.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Mejzlík - Vybavení autoservisů

Specializujeme se na dodávky, servis a poradenství v oblasti kompletního vybavení autoservisů a pneuservisů. Zajišťujeme prodej zvedáků, vyvažovaček, zouvaček, geometrie, testovacích linek, myček kol, stříkacích kabin, kompresorů, tlakových čistících strojů, nářadí a dalšího vybavení pro autoservisy. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.

VEGA TRUCKS s.r.o.

Zabýváme se servisem a pozáručním servisem nákladních automobilů a návěsů, prodáváme náhradní díly a doplňky. Měříme geometrii nákladních vozidel laserovým přístrojem. Nabízíme karosářské a lakýrnické práce. Dále vykupujeme a prodáváme nákladní vozy, tahače, vleky, dodávky a návěsy.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje