• Detail firmy

Jaroslav Anýž-VÁHY-opravy,montáže,servis

Základní popis

Zařízení na montáže. VÁHY-opravy, montáže, servis.

Adresa

Nad Beranovkou 3
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12458473

Výrobky, činnosti

Zařízení na montáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 562 027

Kontaktní osoba

Jaroslav Anýž - Majitel

Mobil: +420 608 210 799

Pobočky

AVK technika a služby s.r.o.
Nad Beranovkou 1443/3
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

JERRY JAR s.r.o.

Vyrábíme univerzální rotační sušárny o výkonu 400 až 1 200 kg úsušku za hodinu. Sušárny dodáváme buď samostatně nebo jako investiční celek (včetně lisů). Zařízení jsme schopni dodat jako investiční celek včetně strojů vyrábějící pelety a brikety. Sušárny se používají k sušení pilin. Lze je upravit i k sušení rašeliny, písků, zelené hmoty apod.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.