• Detail firmy

PROFIMEX, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba a velkoobchodní prodej pracovního oblečení pro různé profese. Nabídka vodoodpudivých, antistatických, nehořlavých a reflexních oděvů

Adresa

Vrbenská 2083
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48208213
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pracovní oděvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 411 750
Telefon: +420 385 721 911
E-mail: profi.mex@seznam.cz
WWW: www.profimex.cz/

Kontaktní osoba

Václav Hrdlička - Jednatel

Mobil: +420 603 455 671
Další firmy v oboru

BARTYJANA s.r.o.

Naše firma se zabývá manuální prací. Nabízíme vám výrobu a kompletaci všeho, na co si jen vzpomenete. Ať už jsou to drobné předměty, šití šatů či jiné práce, nic pro nás není překážkou. S radostí a pečlivostí vše dotáhneme do konce až ke spokojenosti zákazníka.

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

VLKOS - družstvo invalidů

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů a obuvi. Vyrábíme pracovní oděvy pro zdravotnictví, gastronomii a ostatní profese. Šijeme, rondony, kalhoty, blůzy, zástěry, montérkové soupravy, kombinézy a jiné oděvy dle zadání zákazníka. Nabízíme náhradní plnění. Pro kompletní sortiment pracovních oděvů a obuvi navštivte náš e-shop.