• Detail firmy

FERROMONT CZ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme montážní práce v oboru vzduchotechniky, pneumatické dopravy, klimatizace, potrubí, ocelových konstrukcí. Zajistíme i kompletní dodávky. Vlastníme nýtovačku HUCK.

Adresa

Sažinova 763
399 01 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26082578
DIČ:  CZ26082578
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Konstrukce ze speciálních ocelí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 568 234
Telefon: +420 382 568 235
E-mail: ferro@proactive.cz

Kontaktní osoba

Petr Valta - Jednatel

Mobil: +420 602 486 289
Další firmy v oboru

CH-Tech Věra Chválová

Zabýváme se prodejem, montáží a kompletním servisem chladicí a výčepní techniky. Provozujeme e-shop s obsáhlou nabídkou výčepů, chladících zařízení, vinoték, tepelných čerpadel, mobilních klimatizací a dalších produktů. Našim zákazníkům nabízíme záruční i pozáruční servis a poradenství. Sídlíme v okrese Klatovy, dodáváme však zákazníkům z celé České republiky.

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.