• Detail firmy

MAVIN s.r.o.

Základní popis

Poradenství, účetnictví, semináře

Adresa

Petra Bezruče 1776
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26137542

Výrobky, činnosti

Semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 241 754
Mobil: +420 603 153 481
Fax: +420 312 241 752
E-mail: info@mavin.cz
E-mail: vondrak@mbox.vol.cz
WWW: www.mavin.cz
WWW: www.vondrak.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Vondrák - Jednatel

Lucie Vondráková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ivana Vocílková

Nabízíme výuku a výcvik všech skupin pro získání řidičského oprávnění. V naší autoškole můžete získat řidičský průkaz na motocykly, osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, traktory nebo vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme také profesní školení a kondiční jízdy.

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.