• Detail firmy

Jiří Juřina - DIASPAR

Základní popis

Nahrávací studio, umělci, dj´s, karaoke party, živá hudba. Prodej a pronájem světelné a zvukové tech. značek: Omnitronic, Eurolite, Futurelight,

Adresa

K Haltýři 689/18
181 00 Praha 8 - Troja

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61953407

Výrobky, činnosti

Tónová studia, hudební produkce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 921 615
Mobil: +420 603 856 053
Fax: +420 596 921 615
E-mail: obchod@diaspar.cz
WWW: www.diaspar.cz
Další firmy v oboru

Shootmakers s.r.o.

Zabýváme se natáčením reklam, videoklipů či filmů. Naší specializací je natáčení záběrů z jízdy autem a na auta za jízdy. Disponujeme speciálně upraveným vlekem pro záběry na auto tažené za kamerovým vozem. Jsme schopni vyrábět záběry ze statické kamery a kamery v pohybu.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.