• Detail firmy

KLEMPO NOVÁK, s.r.o.

Základní popis

Nabídka klempířských a pokrývačských prací.

Adresa

Týnská 66
398 43 Bernartice

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46679693
DIČ:  CZ46679693
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Dodávky na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 585 747
Fax: +420 382 585 747
E-mail: klemposro@volny.cz
WWW: www.klemponovak.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Novák - Majitel

Mobil: +420 603 512 047
Další firmy v oboru

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.