• Detail firmy

Martin Watzek - WM uni

Adresa

Komenského 272
417 42 Krupka

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11446269
DIČ:  CZ6408211271

Výrobky, činnosti

Výškové práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 852 701
Mobil: +420 603 483 548
E-mail: watzek@iol.cz
WWW: www.hromosvody.watzek.cz

Kontaktní osoba

Martin Watzek - Jednatel

Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.