• Detail firmy

LAMPS, a.s.

Základní popis

Velkoobchodní i maloobchodní prodej hraček Mattel a Hasbro, internetový obchod i kamenné pobočky v ČR. Výhradní distribuce hraček Interkobo v ČR a SR. Hračky od světových výrobců splňují normy EU a jsou zdravotně nezávadné.

Adresa

Bystrá 1730
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26723662
DIČ:  CZ26723662
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Velkoobchod - hračky

Kontaktní údaje

Mobil: 777 744 139
E-mail: lamps@agtoptip.eu
WWW: www.lampshracky.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Čech - Předseda představenstva

Telefon: 281 923 226
Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.