• Detail firmy

MARTECH - CORP. s.r.o.

Základní popis

Průmyslové armatury pro použití v energetice, chemii, petrochemii, farmacii a dalších odvětvích. Přehled o výrobcích - klapky, kulové kohouty a nožová šoupátka včetně pneumatických a elektrických pohonů,je v kapitole Produkty na webovýs stránkách.

Adresa

Resslova 767/1
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45539308
DIČ:  CZ45539308

Výrobky, činnosti

Průmyslové armatury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 217 108
Fax: +420 495 213 840
E-mail: obchod@martech.cz
WWW: www.martech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Novák - Jednatel

E-mail: obchod@martech.cz

Ing. Jiří Andrýs - Manažer projektu

Telefon: 495 221 045
E-mail: obchod@martech.cz
Další firmy v oboru

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.