• Detail firmy

Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí, a.s.

Adresa

Krahulčí 10
588 56 Telč

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25586823
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  500

Výrobky, činnosti

Masné výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 145 111
Fax: +420 567 145 200
E-mail: smetana@masozavod.cz
WWW: www.masozavod.cz
Další firmy v oboru

PAMAPOL S.A.

Zabýváme se výrobou hotových jídel, masových konzerv, paštik, konzervované a mražené zeleniny. Vyvinuli jsme unikátní recepty, které našim produktům dodávají jedinečný charakter a díky pečlivě vybraným složkám se vyznačují výraznou chutí.

JELEN ČENĚK

Jsme rodinná farma, která zajišťuje celoroční prodej prasat a prodej hus. Na odběr hus jsou každoročně vystaveny termíny k možnosti odběru. V nabídce prasat můžete najít prasata jateční, selata na rožnění a selata uzená. Dále nabízíme služby zemědělskou technikou (např. sklízení obilovin) a šrotování a výrobu krmných směsí prostřednictvím mobilní výrobny. Minimální množství ke šrotování je 5 tun.

PROAGRO Nymburk a.s.

Společnost se zabývá chovem zvířat. Provozuje farmy pro chov prasat a drůbeže ve čtyřech krajích: Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém a Zlínském. Společnost má více než třicetiletou tradici a její vznik se váže s myšlenkou koncentrace a specializace živočišné výroby. Nabízí chovatelství a kompletní potřeby pro chov. Navštivte naše webové stránky kde naleznete všechny chovatelské farmy.