• Detail firmy

Helena Hodanová - HOTEL JARO

Základní popis

Hotel je umístěn v centru města, v klidné zóně. Nabízíme ubytování v 9 pokojích a 3 apartmánech v rodinném prostředí s celkovou kapacitou 24. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu, TV, lednici, telefon a Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Adresa

Italská 2084
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41460995
DIČ:  CZ435811066
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Restaurace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 626 852
Fax: +420 315 626 851

Kontaktní osoba

Jaroslav Hanzlík

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marie Seelová

Penzion v přírodě v blízkosti rybníka a zámku Konopiště s celoročním provozem. Ideální místo pro trávení aktivní i odpočinkové dovolené uprostřed lesů a zároveň nedaleko Prahy.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.