• Detail firmy

Zdeněk Bártl

Základní popis

- Revize a opravy hasicích přístrojů všech typů - Vybavení a revize hydrantů - Opravy a plnění hasicích přístrojů i lahví CO2 - Prodej hasicích přístrojů, hydrantového materiálu, ventilů, proudnic

Adresa

Úzká 13
431 91 Vejprty

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63740303
DIČ:  CZ6701200352
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přenosné a ruční hasicí přístroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 386 103
Mobil: +420 776 621 613
Fax: +420 474 386 103
E-mail: bartl1967@volny.cz
WWW: www.hasicipristroje.ic.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Bartl - Majitel

Další firmy v oboru

BP A PO SERVIS , spol. s r.o.

Zabezpečujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Postaráme se o komplexní řešení služeb v prevenci rizik a dohlédneme na revize technických zařízení. Zajistíme odborné školení elektrikářů, řidičů motorových vozíků a další dle Vašich konkrétních požadavků. Nabízíme individuální přístup k Vašim konkrétním požadavkům a případné zastoupení při jednání s kontrolními orgány.

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.

ELPOSYS, s.r.o.

Hlavní náplní je EPS pro budovy a kolejová vozidla. Dále vývoj a výroba dveřního systému čistých prostor. Vlastníme certifikát Prověřená společnost.