• Detail firmy

HOKOSS v.o.s.

Základní popis

Společnost Hokoss nabízí profesionální úklidové služby. Především úklid kanceláří v Praze a úklid nebytových prostor v Praze a okolí.

Adresa

Za Zámečkem 17
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64572099

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 262 743
Fax: +420 244 460 630
E-mail: info@hokoss.cz
WWW: www.hokoss.cz

Kontaktní osoba

Michal Horák - Jednatel

Petr Kopál - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.