• Detail firmy

Hotel Merlot

Základní popis

Hotel v historickém centru Loun - nabízí 22 lůžek v 8 pokojích a 2 apartmánech. Součástí hotelu je restaurace, vinotéka, vinný sklep, výtah.

Adresa

Žatecká 186
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11462108
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hotel v historickém centru Loun

- nabízí 22 lůžek v 8 pokojích a 2 apartmánech. Součástí hotelu je restaurace, vinotéka, vinný sklep, výtah.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 653 025
E-mail: info@hotelmerlot.cz
WWW: www.hotelmerlot.cz

Kontaktní osoba

Pavel Planička - Jednatel

Mobil: +420 602 127 131

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Restauracja - Hotel „Gościna” Tadeusz Pietruszka

Náš hotel se nachází na státní silnici číslo 11. To má 1-, 2-, 3-person vysoký standard. Pořádáme školení a události. K dispozici jsou tři klimatizované jídelny: krb, banketní, konferenční místnost. V restauraci se postará o neopakovatelné prostředí pro přijetí. Chceme, aby naši hosté jsou spokojeni s našimi službami.