• Detail firmy

OLSON s.r.o.

Základní popis

Jsme český výrobce potápečského vybavení. Vyvíjíme potápěčské počítače, oblečení a další vybavení a techniku. Půjčujeme potápěčské potřeby a pořádáme kurzy potápění, domácí i zahraniční cesty za potápěním a zkušební ponory. Provádíme servis vybavení.

Adresa

Bubenské nábřeží 306
170 04 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62909908

Výrobky, činnosti

Prodej potápěčské techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 805 300
Mobil: +420 602 158 558
Fax: +420 220 805 300
E-mail: olson@olson.cz
WWW: www.olson.cz

Kontaktní osoba

Karel Bartůněk - Jednatel

Další firmy v oboru

SPELSBERG spol.s r.o.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem, krabicemi na omítku, rozvaděči, plastovými průmyslovými elektroinstalačními krabicemi IP66, instalačními systémy do betonu, zásuvkovými rozvaděči, elektroměrovými skříněmi, atd. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete veškeré informace o naší společnosti. V případě potřeby nám zavolejte, rádi Vám ve všem pomůžeme.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.