• Detail firmy

AQUABOX spol. s r.o.

Základní popis

Projekce, dodávky, montáže a provozování čistíren odpadních vod a úpraven vody. Odvodnění a zpracování kalů.

Adresa

Nad Královskou oborou 43
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26174472
DIČ:  CZ26174472

Výrobky, činnosti

Likvidace odpadních vod

projekce, dodávky, montáže a poradenství v oblasti čištění odpadních vod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 377 064
Fax: +420 220 571 095
E-mail: aquabox@volny.cz
WWW: www.volny.cz/aquabox

Kontaktní osoba

Ing. Jan Haering - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.