• Detail firmy

PEKÁREK STANISLAV

Základní popis

Dodáváme garážová vrata Lomax (sekční, posuvná, typizovaná, rolovací), předokenní rolety, roletové překlady Heluz, markýzy, žaluzie, sítě proti hmyzu, brány (posuvné, křídlové), centrální vysavače Husky. Montujeme elektrické zabezpečovací systémy

Adresa

Komenského 122/11
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60668296

Výrobky, činnosti

Navíjecí garážová a průmyslová vrata

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 535 312
Mobil: +420 603 215 890
Fax: +420 566 535 312
Další firmy v oboru

Miroslav Šimek

Zakázkové truhlářství Vysočina a jižní Čechy. Vyrábíme nábytek, kuchyňské linky, interiérové dveře či schodiště na míru. Výrobu zajišťujeme převážně ručně, a to v klasickém, rustikálním i moderním provedení, používáme pouze kvalitní materiály. Objednejte si u nás realizaci kuchyně nebo interiéru a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

Zámečnictví - Pokorný

Zabýváme se zámečnickou výrobou a prodejem plotů, vrat, mříží, zábradlí, kovových konstrukcí. Zajišťujeme zakázkovou kovovýrobu a opravy.

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.