• Detail firmy

SITA CZ a.s.

Základní popis

zpracování a odstraňování průmyslových a zdravotnických odpadů (provozy skládky a spalovny v Praze a v Ústí nad Labem) - laboratorní služby včetně průzkumu a monitoringu složek životního prostředí

Adresa

Podhoří 328/28, Divize SEVERNÍ ČECHY
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25638955
DIČ:  CZ25638955
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  830
  • Služby

Výrobky, činnosti

Analytické služby v oblasti odpadů a vod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 603 949
E-mail: ustinadlabem@sita.cz
WWW: www.sita.cz

Pobočky

SITA CZ a.s.
Španělská 10/1073
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!