• Detail firmy

ELNA Servis Počerady, s.r.o.

Základní popis

Provádíme svařování všech druhů materiálů, řezání vodním paprskem, plazmou, plamen. Jádrové vrtání. Předizolované potrubí. Montáž technologického zařízení, kotlů. Vyrábíme kompaktní výměníky. V areálu je svářečská škola, kovovýroba, obrábění.

Adresa

Počerady 54
439 44 Počerady

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49096974
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Obrábění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 782 185
Telefon: +420 415 782 139
Telefon: +420 415 782 184
Mobil: +420 724 090 753
E-mail: niedlova@quick.cz
WWW: www.elnaservis.cz

Kontaktní osoba

Ivan Hanuš - Jednatel

Další firmy v oboru

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.