• Detail firmy

Robert Bartoník

Základní popis

Provádíme sanace vlhkého zdiva, izolace nádrží, bazénu, jímek a šachet proti vodě. Dále injektáž, podřezání, drenáže.

Adresa

Tesařská 2
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66700931
DIČ:  370-7501015181
  • Služby

Výrobky, činnosti

Izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 820 505
E-mail: rbizol@rbizol.cz
WWW: www.hydroizolace-sanace.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Polášek

Robert Bartoník

Mobil: +420 608 854 253
E-mail: bartonik@rbizol.cz

Pobočky

RB IZOL s.r.o.
Na Kopci 327/3a
735 64 Havířov - Suchá

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.