• Detail firmy

Miroslav Brutvan - FEROZA

Základní popis

Zabývám se výrobou lehké ocelové konstrukce. Provádím zámečnické práce. Nabízím bezpečnostní dveře i mechanické zabezpečení objektů.

Adresa

Švermova 36/12
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10032223
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní zámky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 815 435
Mobil: +420 604 151 068
Další firmy v oboru

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.