• Detail firmy

Bedřich Jarolímek - elektro

Adresa

Tyršova 290
438 01 Žatec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10438076
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  9

Výrobky, činnosti

Velkoobchod elektromateriálu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 237 242
Mobil: +420 777 940 420
Fax: +420 415 237 242
E-mail: danis@elektro-jarolimek.cz
E-mail: elja@ivl.cz

Kontaktní osoba

Bedřich Jarolímek - Jednatel

Lubomír Daniš

Další firmy v oboru

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel