• Detail firmy

GOLDEN WAY spol. s r.o.

Základní popis

Prodej koření.

Adresa

Dominikánská 7
301 12 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61509361

Výrobky, činnosti

Koření (celé a mleté)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 235 412
Fax: +420 377 235 412
E-mail: koreni@koreni.cz
WWW: www.koreni.cz

Kontaktní osoba

Lenka Dobiášová - Jednatel

Mobil: +420 724 238 555

Ing. Václav Bernklau - Jednatel

Další firmy v oboru

ask4spice s.r.o.

Zajišťujeme prodej kvalitního koření z celého světa. Nabízíme kořenící směsi v různých variantách: kořenící směsi na gril, kořenicí směsi na saláty, kořenicí směsi na těstoviny, kořenící směsi bez soli, jednodruhové koření, pálivé kořenící směsi a mnoho dalšího. Dodáváme rovněž koření v dárkovém balení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

REGIONALL EXPRESS s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Prodáváme rovněž bylinky, houby, panenské oleje, freshové šťávy, svačinové saláty atd. Letecky importujeme čerstvé bylinky a exotické plody. Nabízíme potraviny v nejvyšší kvalitě, které také rozvážíme do hotelů, restaurací, barů, škol, školek a dalších gastro provozoven po celé jižní Moravě. Máme nejpestřejší sortiment za nejlepší ceny.

Milan Vocílka - Velkoobchod pro potravináře

Velkoobchodní prodej širokého sortimentu pro řezníky a uzenáře, pro výrobny lahůdek a polotovarů, pro stravovací provozy a pro maloobchodní prodejny. Pro všechny odběratele poskytujeme poradenství v oblasti použití sortimentu a zdůraznění výhod. Rozšíření sortimentu zboží, gramáž balení a ostatní možnosti jsou předmětem ujednání. Obchodní podmínky se sjednávají s odběratelem individuálně.