• Detail firmy

Václav Pevný - VP Centrum

Základní popis

Opravy a prodej elektroniky, nabídka rámečků na autorádia, ISO konektorů, žárovek a součástek Internetový obchod

Adresa

Dlouhá 15
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12792152
DIČ:  198-530128319

Výrobky, činnosti

Nářadí pro servis a elektroniku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 731 365
Mobil: +420 722 588 988
E-mail: vp.centrum@seznam.cz
WWW: www.vpcentrum.wz.cz

Kontaktní osoba

Václav Pevný - Majitel

Telefon: 722 588 988
E-mail: vp.centrum@seznam.cz
Další firmy v oboru

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.