• Detail firmy

KARBOTECHNIK spol. s r. o.

Základní popis

Uhlíku, grafit: výroba a prodej materiálů a výrobků. Grafitové a uhlíkové kartáče, smyky, lišty, kontakty, trubky, kroužky, lamely, trysky, destičky, elektrody, tyče, kelímky, formy, kokily, folie, plsti, uhlíková a grafitová ložiska a těsnění.

Adresa

Staniční 10
312 11 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49789953
DIČ:  CZ49789953
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Uhlíkové kartáče

- pro elektrotechniku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 262 176
Fax: +420 377 262 176
E-mail: mail@karbotechnik.cz
WWW: www.karbotechnik.cz

Kontaktní osoba

ing. Václav Kočí - Jednatel

Ing. Veronika Růžičková - Jednatel

Další firmy v oboru

CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o.

Věnujeme se výrobě a prodeji uhlíkových kartáčů pro strojírenské a průmyslové odvětví a výrobě grafitových laboratorních kelímků. Dodáváme elektrické kluzné kontakty, další výrobky z grafitu a čerpadla.

SCHWER FITTINGS, s.r.o.

Nabízíme nerezové fitinky, hadicové koncovky, nerezové kulové kohouty, klapky, nerezové teploměry, nerezové manometry, nerezové příruby, nerezové rychlospojky, nerezové šroubení se dvěma svěracími prstenci U2-lok, CLAMP, ECO šroubení, nerezová šroubení se zářezným prstencem, trubky, objímky, nerezové ventily - uzavírací, zpětné, jehlové.

Teamtec s.r.o.

TEAMTEC poskytuje širokou škálu standardních nástrojů pro obrábění, jakož i speciální zakázkové nástroje. Jsme připraveni řešit vaše problémy a plnit vaše požadavky. Prodej kleštin Schaublin, vodících pouzder Walter Dunner, kleštin do vícevřetenových automatů, kleštin na míru, kalibrů Courcelle-Gavelle, nástrojových držáků. Navštivte naše webové stránky kde se dozvíte kompletní nabídku.