• Detail firmy

Termomont, s.r.o.

Základní popis

Dodávky, montáže i servis ústředního vytápění, rozvodu plynu a průmyslového chlazení.

Adresa

Litomyšl-Nedošín 128
570 01 Litomyšl

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45538875

Výrobky, činnosti

Ústřední vytápění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 612 264
Fax: +420 461 612 659
E-mail: termomont@quick.cz
WWW: www.termomont.cz

Kontaktní osoba

Petr Kubeš - Jednatel

Mobil: +420 602 416 540

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.