• Detail firmy

MATOUŠ HUJÍČEK - ZÁMEČNICTVÍ

Základní popis

Výroba a montáž uměleckých plotů, bran, zábradlí a kovových doplňků.

Adresa

Bohuslavice u Zlína 246
763 51 Bohuslavice u Zlína

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18559522
DIČ:  303-5911071573
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  1
Roční obrat:  1500000

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 991 199
Mobil: +420 724 205 482
E-mail: m.hujicek@seznam.cz
WWW: www.hujicek.com

Kontaktní osoba

Matouš Hujíček - Majitel

Další firmy v oboru

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

REMOOP spol. s. r. o.

Zajišťujeme výrobu nerezových produktů. Dodáváme jak interiérové nerezové výrobky, jako např. nerezové zábradlí, madla, mřížky a různé ozdobné prvky, ale i kontejnerové výrobky, jako jsou nerezové žlaby, podlahové vpustě, větrací mřížky či přechodové lemy a prahy. Kompletní nabídku včetně realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách. Neváhejte nás navštívit.