• Detail firmy

nexum Trilog a.s.

Základní popis

Dodavatel e-business řešení nabízí analýzy a vývoj firemních intranetových aplikací na bázi internetových a mobilních technologií, publikační systém (nxCMS), řešení pro e-shopy (nxShop) a rezervační systém pro cestovní kanceláře (STOVKA).

Adresa

Kolbenova 942/38a
190 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25148109
DIČ:  CZ25148109
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Analýzy, analytika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 511 673
Telefon: +420 251 511 641
Fax: +420 257 225 299
E-mail: info@nexum.cz
WWW: www.nexum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Slovák - Jednatel

ing. David Najman - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.