• Detail firmy

KAVEX - GRANIT HOLDING a. s.

Základní popis

Fa se zabývá těžbou, výrobou a zpracováním kamene z lomu Solopysky u Sedlčan. V současné době je těžba zaměřena zejména na výrobu dlažebních kostek a hrubou kamenickou výrobu (krajníky, soklový kámen, jezové hrany apod.)

Adresa

Houškova 35/822
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25183435
DIČ:  138-25183435

Výrobky, činnosti

Kamenické výrobky

Kontaktní údaje

Fax: +420 377 241 235
WWW: www.kavex.cz

Kontaktní osoba

Pavel Filip - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

Činnost naší firmy, působící v Plzni, je zaměřena na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále poskytujeme služby v oblasti topení - voda - plyn - kanalizace - odpady. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme malou firmou, která si zakládá na profesionalitě a spokojenosti svých zákazníků. Obraťte se na nás a my už se postaráme o to, aby Vaše domácnost byla plně funkční.

Sklenářství Legát s.r.o.

Dodáváme skleněné obklady dle vzorníku RAL, celoskleněné dveře a stěny. Vyrobíme na zakázku cokoliv dle Vašich přání a požadavků. Provádíme montáž a následný servis.