• Detail firmy

Sanace potrubí - RABMER spol. s r.o.

Základní popis

Od svého založení se firma Sanace potrubí věnuje provádění obnovy a oprav potrubních sítí bezvýkopovými metodami.

Adresa

Rašínova 422
392 01 Soběslav

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60647418

Výrobky, činnosti

poradenská činnost

poradenskou činnost při zpracování návrhu obnovy potrubí,kontroly potrubí TV kamerou včetně zpracování protokolu a pořízení videozáznamu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 521 423
Mobil: +420 602 271 116

Kontaktní osoba

Ing.arch. Tibor Waltera - Jednatel

Mobil: +421 905 508 990
Další firmy v oboru

Rumpold 01 Vodňany, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní služby v oblasti odpadového hospodářství. Zaměřujeme se na svoz a likvidaci odpadů, odstraňujeme i nebezpečné a infekční odpady. Likvidujeme eternit, lepenku, asfalt. Nabízíme technická řešení, která 100% splňují všechny legislativní předpisy v dané oblasti a zároveň jsou pro klienta ekonomicky výhodná. Naše motto je: "Čistě a jistě".

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

EkoRop - Petr Janeček

Zabezpečujeme čištění a revize nádrží, jímek a lapolů. Jsme pověřenou osobou Ministerstva životního prostředí a pokrýváme celou oblast jižních Čech a Moravy.