• Detail firmy

Montekord, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba a konstrukce jednoúčelových strojů. Prodej lepidel.

Adresa

Volyňská 446
386 02 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47237627
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  9
Roční obrat:  15000000

Výrobky, činnosti

průmyslová lepidla a tmely LOCTITE, CASCO.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 317 611
Fax: +420 383 317 610
E-mail: vapenik@montekord.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Vápeník - Jednatel

Mobil: +420 605 152 720

Ing. Miroslav Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

Jihočeská strojírenská s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou a kovovýrobou. Mezi naše hlavní činnosti patří sériová výroba kovových součástek, rotační obrábění a soustružení. Naše součástky vyrábíme převážně do kávovarů a pro automobilový průmysl. Spolupracujeme s českými firmami, velkou část našeho obratu však tvoří export součástek do zahraničí, převážně do Švýcarska.

DK TRADE s.r.o.

Specializujeme se na vše, co nějak souvisí s péčí o exteriérové i interiérové výrobky ze dřeva. Nabízíme potřeby k jejich ošetřování, údržbě i natírání a samozřejmostí je také fundovaný poradenský servis. Dodáváme laky, lazury, mořidla, brusný materiál (kotouče, pásy, lamely), lepidla (dispersní, epoxidové, polyuretanové, vteřinové) aj. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.