• Detail firmy

CZECH-BAG Odry s.r.o.

Základní popis

Rok 2007 začal transformací firmy Adam Zavadil na firmu CZECH-BAG Odry s.r.o. a následně zakoupením dalšího stroje na výrobu sáčků a pytlů.

Adresa

Skřivánčí 24
742 35 Odry

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46160981

Výrobky, činnosti

Obalové materiály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 730 103
Mobil: +420 603 275 933
Fax: +420 556 730 103
E-mail: adam.zavadil@firmazavadil.cz
WWW: www.firmazavadil.cz

Kontaktní osoba

Adam Zavadil

Zařazení v katalogu

Pobočky

MONTCOLOR ZAVADIL, s.r.o.
Skřivánčí 777/24
742 35 Odry

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

AIRPLAST s.r.o.

Provádíme vakuové tváření plastů v maximálním rozměru 195 cm x 85 cm x 50 cm a tloušťky 5 mm. Nabízíme vlastní návrhy forem včetně vytvoření designu, zajišťujeme výrobu forem včetně doplňků. Tváříme všechny druhy plastů v kusové i malosériové výrobě. Vyrábíme modely a odlitky, pružné měkké formy, tvrdé formy, přepravní ochranné obaly, kufříky na nářadí i užitné nástavby.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.